X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

راد سلطان سینمای جهان

دانلود مصاحبه آزاده نامداری مجری برنامه غیرمنتظره با مرد سه زنه

در تلویزیون ملی ایران برنامه عجیبی پخش شد که باعث شگفتی همگان شده است داستان از این قرار است:

چندی قبل برنامه " غیر منتظره " شبکه دوم سیما در بخشی از برنامه خود گفتگویی با مردی ۳ زنه را ترتیب داد که متاسفانه عبارات و جملات نامناسبی از دهان این مرد ۳ زنه بیرون آمد که شایسته صدا و سیمای ملی نبود.

 مردی،  سه زن  گرفته و می گوید صداقت بهترین حربه است! تا جایی وفاداره که اذیت نکنندش! (احتمالا ناراحت بشه میره زن میگیره). آقا میلش میکشیده سه تا زن گرفته! بهش خوش میگذره و سرگرمیه! وقتش پره و وضع مالیش هم خوبه. دیگه خودتون قضاوت کنید. مجری را ببینید که از خانومها معذرت می خواهد چون نمی تونسته موضعی بگیره.مشخص نیست ساختن این برنامه در تقبیح این کار انجام شده است و یا در تشویق این امر.


برای دانلود این گفتگوی جالب و بحث برانگیز کلیک کنیدواکنش به گفتگوی نامداری با یک مرد سه زنه در تلویزیون را در ادامه مطالب ببینید ...

مصاحبه با کارشناسانی که حتی جرائت ندارن نام خود را فاش کنند


خبرگزاری فارس نوشت: "پخش زنده یک برنامه تلویزیونی که به موضوع تعدد زوجات پرداخته و مردی که «سرگرمی» و ‌«تنوع» را از جمله دلایل سه همسری بودنش عنوان کرده است،‌ واکنش‌های بسیاری را در بین مردم به خصوص بانوان ایجاد کرده است."

در یک برنامه زنده تلویزیونی که چندی پیش از شبکه دوم سیما پخش شد، از مردی دارای سه همسر به برنامه دعوت شده و مجری در گفت و گو با این مرد دلایل تعدد زوجاتش را از او جویا می‌شود.

در بخشی از این برنامه مصاحبه شونده دلیل سه بار ازدواجش را «سرگرمی» ،«تنوع»،‌ «میلم می‌کشید»،‌ «خوش‌گذرانی» و ... بیان می‌کند و در پاسخ به سؤال خانم مجری درباره رضایت همسرانش از ازدواج‌های متعددش عنوان می‌کند که همسر اولش را بسیار دوست دارد، او با ازدواج‌هایش موافق بوده است چرا که به طور کلی با همه موافق است، ولی مشکل جسمانی او باعث ازدواج دومش شده است و با همسر دومش نیز چندان تفاهم فکری نداشته است و اقدام به ازدواج سوم کرده است که از این بابت خوشحال است و احساس خوشبختی می‌کند.

پخش این برنامه واکنش‌هایی را درسطح جامعه به خصوص در میان بانوان به همراه داشت که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

تعدد زوجات در اسلام شرایط خاص و سنگینی دارد
حسینی، بانویی که به تازگی وارد زندگی مشترک شده است، درباره حضور مردی که در یک برنامه تلویزیونی یکی از دلایل داشتن سه همسر را سرگرمی و تنوع عنوان کرده است می‌گوید: «شخصیت این مرد از نظر من بسیار ضعیف و غیر قابل دفاع است از آن جهت که در شریعت اسلام تعدد زوجات شرایط خاص و سنگینی داد و صرف این که مردی مثل ایشان به واسطه این که «میلشان کشیده» و یا از روی سرگرمی اقدام به سه بار ازدواج کند اصلاً دلیل موجهی برای تجدید فراش نیست و به نظرم این استدلال خوار و ضعیف کردن وجه زنان است.»

پخش برنامه‌ای با موضوع آسیب‌های اجتماعی خوب است
وی درباره پخش چنین برنامه‌ای از تلویزیون هم توضیح داد: «با پخش این برنامه اصلاً مخالف نیستم چرا که معتقدم نگفتن از چنین مسائلی نشان دهنده عدم وجود آن در جامعه نیست و بر خلاف کسانی که می‌گویند قبح تعدد زوجات در این برنامه ریخته شده است، من نظر عکسی دارم و گفت و گوی این مرد با خانم مجری و پاسخ‌های مضحک این مرد به مجری باعث مطرود ساختن این تفکر شد.»

حسینی معتقد است: «پخش برنامه‌هایی که به موضوع آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد و با حضور کارشناس مجری به نقد و بررسی این مسائل در جامعه می‌پردازد اقدام بسیار خوبی است.»

حکمت دعوت از چنینی شخصیتی را متوجه نمی‌شوم
محمدی، بانوی دیگری که کارشناس زبان انگلیسی و متأهل است نیز در این باره می‌گوید: «تا آن جا که می‌دانم معمولاً در یک برنامه زنده تلویزیونی از یک شخصیت مثبت که کار مهم و شاخصی را انجام داده است دعوت می‌کنند تا با بیان دیدگاه‌هایش و اقداماتی که داشته است، الگویی برای جوانان باشد و یا کسانی را که در گذشته کارهای نابهنجاری را انجام می‌دادند و اکنون نادم و پشیمان هستند دعوت می‌شود تا با بیان اتفاقات ناخوشایند زندگی‌اش باز هم درس عبرتی برای دیگران باشد، اما من با دیدن این برنامه اصلاً متوجه نشدم که حکمت دعوت از چنین شخصیتی به یک برنامه تلویزیونی چه بوده است.»

وی ادامه می‌دهد: «اگر بگویند تعداد زوجات کار پسندیده‌ای نیست که در آن صورت حکم شرعی تعدد زوجات را زیر سؤال برده‌اند،‌اگر می‌خواهند بگویند که این شخص به زنانش همچون ابزاری برای سرگرمی و خوشگذرانی می‌نگرد و کاری بس خارق‌العاده انجام داده است که وای بر ما که غربی‌ها را به استفاده ابزاری از زنان متهم و محکوم می‌کنیم و خودمان مروج آن از طریق رسانه ملی هستم با این حال فکر می‌کنم قبل از پرداختن به یک چنین موضوعاتی به بازخورد نهایی آن هم فکرکنند.»

مسئولان در پخش زنده برنامه‌ای با این مضامین دقت کنند
«ر.ر» یکی از بانوان هنرمند که از دیدن این برنامه به خشم آمده است دراین باره به فارس می‌گوید: «انتخاب چنین موضوع مسئله‌داری که موافقان و مخالفان بسیاری دارد و حساسیت بسیاری را در بین اقشار مختلف مردم ایجاد می‌کند باید با دقت بیشتری انتخاب و سپس مورد بررسی قرار بگیرد و صرفاً به جذابیت ظاهری این مسائل اکتفا نکنند، ضمن این که باید مسئولان صدا وسیما درباره پخش زنده این برنامه‌ها تجدید نظر کنند تا در صورت بروز مسائل و مشکلاتی که در حین اجرای برنامه پیش می‌آید بتوانند از آن پیشگیری کنند.»

قبح این مسائل در رسانه ملی ریخته می‌شود
ا. معتمدی یکی دیگر از منتقدان پخش این برنامه معتقد است: «پخش این برنامه نوعی توهین به شعور مخاطبانش محسوب می‌شود که با دلایلی واهی و سطحی انگیزه این مرد را در سه ازدواجش به تصویر می‌کشد، به نظر من اگر چه ممکن است این برنامه برای برخی آموزنده و بازدارنده باشد اما به هر حال قبح این گونه مسائل با پخش از رسانه ملی ریخته می‌شود و شاید برای برخی دیگر مهر تأییدی باشد بر تفکر کسانی که تعدد زوجات را به دلایلی چون سرگرمی، تنوع و خوشگذارنی انجام می‌دهند.»

نظرات (6)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سلام:
با توجه به اینکه شما از دوستان قدیمی هستید لینک شما در وب من هست ولی متاسفانه با بررسی از لینکهای وب شما وب من در لینکهای شما قرار ندارد.لطفا مرا با عنوان:
غم قطره*مرد تنها*
در لینکهای خود قرار دهید در غیر این صورت با نهایت احترام و علاقه به شما دوست عزیز وب شما از لینک های غم قطره حذف میگردد.
با تشکر.

دوشنبه 6 تیر‌ماه سال 1390 ساعت 03:31 ب.ظ
امتیاز: 0 0

اگر تنهاترین تنهاها شوم باز خدا هست.او جانشین همه نداشتن هاست.نفرین و آفرین ها
بی ثمر است.اگر تمامی خلق گرگ های هار شوند و از آسمان هول و کینه بر سرم بارد تو
تنهای مهربان و جاوید و آسیب ناپذیر من هستی.ای پناهگاه ابدی !
تو میتوانی جانشین همه بی پناهی ها شوی.


[گل][گل][گل][گل][گل][گل]

سلام دوست عزیز.. آپم .

[گل][گل][گل][گل][گل][گل]
دوشنبه 6 تیر‌ماه سال 1390 ساعت 06:20 ب.ظ
امتیاز: 0 0
سلام عزیز..

من این کلیپ رو قبلا دیدهم... و باید بگم واقعا جای تاسف داره. دور از جون شما و آقایون محترم ایشون خیلی بیمنطق و عقب افتاده هستند و از حرفهاش مشخصه که خیلی نادون و بیسواده. اگه این برنامه واقعیتو نشوئن میداد باید هر سه تا خانم رو هم دعوت میکرد تا حرف دل اونها رو هم بشنویم. اونوقت معلوم میشد که خانمهاشون راضی هستند یا نه... ضمن اینکه از خانم نامداری هم بعیده که با اون لحن باهاش صحبت میکرد و میخندید...

و به طور کلی مشخص نشد هدف تلویزیون و خانم نامداری از این مصاحبه چی بوده... تشویق به تشویق و تایید افکار این اقا که این همه بی احترامی به خانمها کرد یا علت دیگه ای داشته..
ممنون از پست خوبت.

موفق باشی گلم.
دوشنبه 6 تیر‌ماه سال 1390 ساعت 06:31 ب.ظ
امتیاز: 2 1
سلام
نکته جالبی بود من ندیده بودم البته می دانم که این رسانه از این اشتباهات می کند ...اما ...
سه‌شنبه 7 تیر‌ماه سال 1390 ساعت 08:42 ق.ظ
امتیاز: 0 0
من که خیلی خوشم اومد.خوب بود می رفت صیغه می کرد؟یابادخترای خبابونی حال می کرد؟اونوقت وفادار می شد؟خیلی قانونی و شرعی وعادلانه سه تا زن گرفته.اتفاقا خیلی هم به شعورزن ها احترام گذاشته نه ابنکه دوروز باهات باشه بعدولت کنه.باهمشونم داره زندگی می کنه.کاش همه ی مردا به همین وفاداری بودن.تعریفش هم از وفاداری کاملا درست بود.
یکشنبه 27 مهر‌ماه سال 1393 ساعت 10:08 ق.ظ
امتیاز: 3 4
با سلام چرا همگان دوست دارند که نظری بدهند که با فمنیسم تک همسری غالب بر جامعه ایرانی هم خوانی داشته باشد. قبول داریم که در اسلام برای تعدد زوجات شرایط سنگینی وضع شده است اما حرام نیست و کسی که بتواند آن شرایط را رعایت کند برای وی بلامانع است. بنظر بنده این آقا که گفته میلم می کشیده و سرگرم هستم و وقتم پر است، اولا ثابت شده است که آقایان در این موارد تنوع طلبند و خانمها برخلاف آن هستند. ثانیا اینکه گفته سرگرم می شوم و وقتم پر می شود خوب مرادش این است که وقت خود را به بطالت نمی گذرانم و با آنها زندگی می کنم و به کارهای خلاف فکر هم نمی کنم. چرا بعضی ها سپری کردن وقت توسط مردی با همسرش را فقط در یک حالت تصور می کنند می توانند با هم گل بگویند و بخندند و مسافرت کنند و هیچ مشکلی هم پیش نیاید. باز می گویم این کار و رعایت شرایط سخت است ولی غیر ممکن نیست و باید جامعه شناسی و روانشناسی دقیق انجام داد نه اینکه دنبال چند کلمه ای از طرف بگردیم که گیر بدهیم.
چهارشنبه 9 دی‌ماه سال 1394 ساعت 05:05 ب.ظ
امتیاز: 0 2