راد سلطان سینمای جهان

39 فیلم ویژه عید فطر روی آنتن می‌رود

شبکه‌های مختلف تلویزیون از امروز سه‌شنبه هشتم شهریورماه تا پایان تعطیلات عید فطر 39 فیلم سینمایی و تلویزیونی روی آنتن می‌فرستند.


تلویزیون در روزهای پایانی هفته مصادف با تعطیلات عید سعید فطر 39 فیلم به روی آنتن می‌فرستد که از این تعداد آثاری از کشورهای فرانسه، امریکا، انگلیس، ایتالیا، روسیه، استرالیا، سوئد، هنگ کنگ، ژاپن، نروژ، چین و ایران پخش می‌شود.

این هفته شبکه سوم با 13 فیلم رتبه اول تعداد آثار را به خود اختصاص داده است و شبکه چهار و شما نیز هر کدام سه فیلم پخش می‌کنند که از مجموع آثار 16 فیلم ایرانی هستند.

در حالی که زمانی تلویزیون به جای خرید تعداد بسیاری آثار خارجی و یا ساخت انبوه تله فیلم، فیلم‌های سینمایی ایران را خریداری و پخش می‌کرد اکنون این اتفاق به ندرت رخ می‌دهد. آخرین بار پخش فیلم سینمایی "کنعان" به کارگردانی مانی حقیقی نیز به دلیل جرح و تعدیل‌هایی که در اثر صورت گرفته بود، با اعتراض سازنده مواجه شد.

فیلم سینمایی تحسین شده "طلا و مس" ساخته همایون اسعدیان نیز این هفته برای نخستین بار از رسانه ملی پخش خواهد شد که همچنین بهروز شعیبی بازیگر این اثر،  تجربه تازه‌ای از کارگردانی خود در عرصه  تله فیلم را این هفته در نوبت پخش دارد.

 

حسین تبریزی کارگردان فعال در ساخت فیلم‌های تلویزیونی که نخستین تجربه کارگردانی سریال او "تا رهایی" هنوز به روی آنتن نرفته است، این هفته "دربست تا بهشت" را آماده پخش دارد و رامین راستاد بازیگر پرکار نیز این هفته در دو اثر از فیلم‌های آخر هفته حاضر شده است. نقش آفرینی امیر جعفری در یک تله فیلم همراه با همسرش ریما رامین‌فر از دیگر نکات جالب فیلم‌های این هفته است.

فیلم سینمایی “آغاز سحر" سه شنبه هشت شهریور ساعت 16 ازشبکـه یک سیما پخش می‌شود. این فیلم درباره دومجرم سابقه دار به نام ادرین و ورنر است که هر کدام مهارت زیادی درتیراندازی دارند. این دو از سوی مردی به نام رادمن که برای مافیایکشور مجارستان کارمی‌کند، استخدام می‌شوند تا در بوداپست ماموریتی ویژه انجام دهند.ریچارد بری و سید تاکموی در فیلم سینمایی “آغـازسحـر” ساخته الکساندر آرکادی محصولمشترک سال 2002 فرانسه و آمریکا ایفای نقش کرده‌اند.

 

فیلم سینمایی “سه شنبه” به کارگردانی ساشا بنت، محصول سال 2008 کشورانگلیسچهارشنبه نهم شهریورماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما روی آنتن می‌رود. “سه شنبه” با بازی فلیپ گلنیسترو جان سیم داستان سرقت از یک بانک در یک روز مشخص (سه شنبه) توسط سهگروه دزد مختلف شامل چهار مرد که به کابوی معروفند، دو تحویلدار بانک و مردی به نام و معروف که نقشه‌های آن‌ها به علت دزدی در روزسه شنبه که بین آنها مشترک است، درستاز کار در نمی‌آید. این فیلم صبح جمعه 11 شهریور ساعت 9 صبح بازپخش می‌شود.

فیلم تلویزیونی “آخرین روز ماه” به کارگردانی منوچهرهادی و تهیه کنندگی مهدی گلیزاده 15 دقیقه بامداد روز پنجشنبه 10 شهریورماه از شبکه یک سیما پخش می‌شود. اینفیلم درباره بهروز مردی کلاش است و یک باره دچار حادثه عجیب وغریبی می‌شود. اوپیوسته در زمان حال گرفتاراست. او از پدر زنش 50میلیون تومان پول می‌خواهد تاطلب خود را به طلبکاران بپردازد. امیرجعفری، ریما رامین فر و شهره سلطانی درفیلم تلویزیونی “آخرین روزماه” به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

فیلم تلویزیونی “کودک و روباه “ به کارگردانی لوک جیک  پنجشنبه 10 شهریور  ساعت10:30 از شبکه یک سیما پخش می‌شود. "کودک و روباه" در یکی از روستاهای شمال فرانسه می‌گذرد که کودکی هنگام بازگشت از مدرسه به یک روباه برمی‌خورد. روباه می‌گریزد،اما کودک در صدد برمی‌آید تا با او دوست شود.

فیلم تلویزیونی “ که به تردید می گذرد” به کارگردانی فربد شکرایی و تهیه کنندگی علیرضا خطیبی، پنجشنبه 10شهریور ساعت  16 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌‌رود. "که به تردید می‌گذرد" درباره مسعود  مردی 65 سالهاست که به بیماری آلزایمردچارشده است. درکناراین بیماری که مشکلات زیادی را برای او به ارمغان آورد، دچارنوعی اختلالات خوابی نیزشده است و او به طورمرتب دختربچه کوچکی را در خواب می بیند که قصه گفتن حرفی به او دارد.محسن قاضی مرادی و مهوش افشارپناه درفیلم تلویزیونی “ که به تردید می گذرد" نقش آفرینی کرده‌اند.

 

فیلم سینمایی “طلا و مس” پنجشنبه 10 شهریورماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما روی آنتنمی‌رود. این فیلم روایتی از زندگی سیدرضا طلبه‌ای است که به تازگی همراه خانواده‌اشبه تهران آمده تا تحصیلاتش را تکمیل کند.او متوجه می‌شود که همسرش به بیماری خاصی مبتلا شده است و مجبورمی شود برای تامین هزینه‌های درمان او، هم کارهای مربوط به خانه داری و بچه داری را به عهده بگیرد و هم با بافت قالی ناتمام را را ادامه دهد. بهروزشعیبی، نگارجواهریان، سحردولتشاهی، رضا رادمنش و جواد عزتی در این فیلم بهکارگردانی همایون اسعدیان و تهیه کنندگی منوچهرمحمدی به ایفای نقش پرداختند.

 

فیلم سینمایی “نبرد واترلو” ساخته سرگئی بوندارچوک جمعه 11شهریورماه ساعت 1بامداد از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود. این فیلم، شرح نبرد واترلواست که طی آن،نیروهای ناپلئون درمقابل نیروهای انگلیسی، در محلی به همین نام شکست خوردند.داستان، از زمان آزاد شدن ناپلئون از زندان و به دست گرفتن قدرت در فرانسه آغازمی‌شود و سپس به نبرد معروف واترلو می‌رسد. فیلم سینمایی “نبرد واترلو” با بازی بازیگرانی چون اداستگر، اورسون ولزو و کریگ محصول مشترک ایتالیا و روسیه سال 1970است.

فیلم تلویزیونی “جایی برای بودن” جمعه 11 شهریور ساعت 16 از شبکه یک سیما رویآنتن می‌رود. این فیلم قصه زنی را روایت می‌کند که در گذشته در زمان جنگ تحمیلی پزشک بوده و با همسرو تنها پسرش در تهران زندگی می‌کرده است. همسرش در زمان بمباران‌ها و جنگ تمایل به خروج ازایران را داشته،اما او راضی به این امرنبوده است. یک روزخانم دکتر ماهرخ به محل کارخود می‌رود. همسرش کودک دوساله را برداشته و قصدخروج و فرار از ایران می‌کند. ژاله صامتی، رامین راستاد و لیلا باستانی در“ جاییبرای بودن” به کارگردانی  بهروز شعیبی و تهیه کنندگی پژمان لشگری‌پور بازیکرده‌اند.

 

فیلم سینمایی“دست‌ها بالا” به کارگردانی فریدون حسن پور سه شنبه 8 شهریورماه ساعت 14:30 در قالب برنامه “سینما مهتاب" از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این فیلم تعدادی پسربچه باشیطنت‌های خود، بزرگترها را اذیت کرده ولی به خاطر بروز حادثه‌ای متوجه می‌شوندکه...

فیلم سینمایی “غلط انداز” چهارشنبه 9شهریورماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. درخلاصه داستان فیلم آمده: آتش اشک ریز جوانی است که در محدوده جنوب شهرتهران به همراه عمه پیرش اق بی بی که از بچگی به خاطر نداشتن فرزند او را بزرگ کرده زندگی می‌کند.

او به دلیل فراهم کردن جهیزیه برای خواهر زاده‌اش مجبور به کشیدن چک شده است، اما توان پرداخت آخرین چک را ندارد و به هرکس که می‌تواند رو می‌زند، ولی فایده‌ای ندارد. رامین راستاد، امیرحسین صدیق، شهرام عبدلی، صبا کمالی و حلیمه سعیدی در “غلط انداز" به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدتقی راوندی ایفای نقش کرده‌اند.

 

فیلم سینمایی “بی قید و شرط” 30 دقیقه بامداد روزپنجشنبه 10شهریورماه به کارگردانی اسکات هیکس و تهیه کنندگی سرجیو آگوئرو، محصول 2007 استرالیا و آمریکا روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. این فیلم درباره زندگی یک سرآشپز زن است، او در یک رستوران بزرگ مشغول به کاراست و ازاین طریق امرارمعاش می کند. او درکارش موفق و صاحب سبک و روش خاصی است درهمین شرایط مطلع می‌شود که خواهرش در یک تصادف کشته شده و او مجبور می‌شود خواهرزاده خود را از این پس نگه دارد.

فیلم سینمایی“آفتاب پرست حمله می‌کند” به کارگردانی هنریگ جرسونو تهیه کنندگیچریستر اِبراهامسن، پنجشنبه 10 شهریورماه ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. داستان فیلم درباره ماجراهای میان رئیس پلیس شهری کوچک با تبهکاری سابقه‌داراست. فیلم سینمایی” آفتاب پرست حمله می کند” با بازی ماتیلدا گراهن محصول سال2008 کشور سوئد است.

فیلم سینمایی “یوگی خرسه“ جمعه 11شهریور ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. داستان درمورد آقای اسمیت رنجر نگهبان پارک جلیإستون است، در این پارک، یوگی و دوستش بوبو که دو خرس هستند زندگی می‌کنند، یوگی وبوبو معمولا سبد غذای کسانی را که از پارک دیدن می‌کنند می‌دزدند و اسمیت بارها ایندو خرس را از انجام این عمل منع کرده است، ولی یوگی دائم درحال اختراع انواع وسایلدزدی سبد غذا است. تام کاوانا، تی جی میلرو ناتان کردری درفیلم سینمایی “ یوگی خرسه“ به کارگردانی اریک برویگ بازی کرده‌اند.

 

فیلم تلویزیونی “ راه شیری” جمعه11شهریورماه ساعت 19 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. داستان فیلم با بازی بیتافرهی، نعمت اله اسدالهی، بهزاد خداویسی، هادی اسکندری درباره شیری است که عده‌ایمی‌خواهند آن را از چنگ مردی درآورند و با هدیه دادن آن به یکی از شیوخ عرب،کاروتجارت خود را رونق بدهند. مردی معروف به پهلوان بعد از بیکار شدن از کار در یکسیرک، به وسیله شیری که ازآن سیرک به او رسیده زندگی خود را می‌گذراند. “ راه شیری”  به کارگردانی فرزین مهدی پور و تهیه کنندگی مجتبی شاهسوند ازتولیدات سال 89 مرکزسیما فیلم است.

فیلم تلویزیونی “دربست تا بهشت” ساعت 23 جمعه 11 شهریور از شبکه دو سیما پخشمی‌شود. این فیلم درباره عزیز جوانی است که به تازگی با قرض گرفتن و پول نزول اقدامبه تهیه یک ماشین قسطی کرده است، اما هر روز بر مشکلاتش افزوده می‌شود. مریم همسرعزیز مضاف بر این که در آستانه فارغ شدن است با سعه صدر خود سعی دارد مشکلات اورا کم کند. مجید یاسر، جعفر دهقان، عنایت بخشی، پردیس افکاری، پانته مهدی نیا، کاظمافرندنیا، زهره صفوی و داود اسدی درفیلم تلویزیونی “ دربست تا بهشت” به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مسعود اطیابی و مهرزاد نبات چیان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

فیلم تلویزیونی “به رنگ باران“ به کارگردانی سیدمجیدموسوی و بهتهیه کنندگی امان‌اله پیشنماززاده سه‌شنبه هشتم شهریور ماه ساعت  20:15 از شبکه سهسیما پخش می‌شود. درخلاصه داستان فیلم آمده: عزیزالله طلبه جوانی که بعدازملبس شدنبه لباس روحانیت راهی روستای خود برای انجام پاره‌ای کارهای شخصی می‌شود.اما در بدو ورود شرایط  خاصی برایش اتفاق می‌افتد. “به رنگ باران“ با نقش آفرینی حمیدابراهیمی و اسماعیل خلج ساخته شده است.

 

فیلم تلویزیونی “دو برادر“ سه شنبه هشتم شهریورساعت 23:15 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. درخلاصه داستان فیلم آمده: دو برادر که یکیاز آنها مسئولیت کارخانه شیر پدرش را به عهده گرفته و دیگری که رحمت نام دارد،رابطه خوبی با برادرش که نصرت نام دارد ندارد. پدر آن‌ها را که در خانه سالمندانبود می‌دزدند، خواهرزاده آنها ازخارج برای پیگیری این جیران به ایران می‌آید. “دوبرادر” با نقش آفرینی بهنوش بختیاری و خشایار راد به کارگردانی محسن منشی زادهساخته شده است.

فیلم سینمایی “من کی هستم“ به کارگردانی بنی چن، محصول سال1998 کشور هنگ کنگ با بازی جکی چان، میشل فورد و آوه نلسون، چهارشنبه 9 شهریور ساعت9:30 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد. "من کی هستم" درباره یک مامور مخفی پس از سقوطاز هلی کوپتر، حافظه خود را از دست می‌دهد. پس از مدتی تحت تعقیب گروهی دیگر قرار می‌گیرد. بدون آنکه به یاد بیاورد که دلیل این کارچیست.

 

فیلم سینمایی “مسابقه بزرگ“ به کارگردانی بلاک ادواردس، محصول سال 1965 کشور آمریکا با بازی تونی کورتیسو ناتالی وود، چهارشنبه نهم شهریور ساعت 11:30 از شبکه سه سیما پخش خواهدشد. "مسابقه بزرگ" درباره زن جوان و زیبایی به نام مگی است که تصمیم می‌گیرد تا به عنوان اولین زن در مسابقه رانندگی که از نیویورک تا پاریس است، شرکت کند.

 

فیلم سینمایی “آخرین دشمن1“ چهارشنبه 9 شهریور ساعت 14:45 از شبکه سهسیما پخش می‌شود. این فیلم درباره استیون است که برای خاکسپاری برادرش مایکل ازچینبه لندن باز می‌گردد و درمنزل استیون که یک زن بیمار و درکما است متوجه می‌شود کهبرادرش درگیر یک مسئله محرمانه‌ای شده است. بندیکت کومبرباچ و اناماریا ماریکو در“آخرین دشمن1” محصول سال 2008 کشورانگلستان به کارگردانی جان بی مک دونالد بازی کرده‌اند.

 

فیلم سینمایی “پل“ به  کارگردانی گرگ موتولا با بازی سیمون پگ ونیک فروست ، چهارشنبه 9 شهریورماه ساعت 20:15 ازشبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. در این فیلم محصول 2011 کشورهای آمریکا و انگلستان ماجرای دو دوست که برای سیاحت بهغرب آمده‌اند روایت می‌شود که آن‌ها تصمیم می‌گیرند با یک کاروان به سرتاسر سرزمین غربی سفرکنند. آن‌ها در راه سفر به یک موجود فضایی برمی‌خورند، آن‌ها در ابتدا ازدیدن موجود فضایی وحشت می‌کنند، اما رفته رفته درمی یابند که موجود فضایی که پل نامدارد، بسیارخونگرم و اجتماعی است و درکناراو به آنها خوش می‌گذرد.

فیلم سینمایی “ووچی” به کارگردانی دونگ هون چوی چهارشنبه نهم شهریور ساعت 23:15 ازشبکهسه سیما پخش خواهد شد. درخلاصه داستان فیلم بابازی یون سئوک کیم سووجنونگ لیم آمده: براساس افسانه‌ای کهن در اثر یک اشتباه دیوهای شرارت ازبند رها شده به شکل انسان بهزمین می‌آیند. نگهبان آنها با نواختن نی در یک روز پیش از موعد مقرر دچار اشتباه شده و چند جادوگر در پی یافتن دیوها و نابودی آن‌ها هستند.

 

فیلم تلویزیونی“کلید ازدواج" به کارگردانی داود موثقی وتهیه کنندگی خسروامیرصادقی پنجشنبه 10شهریورماه ساعت 11:30 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود. درخلاصه داستان فیلم با بازی علیرضا خمسه، نادرسلیمانی و فاطمه صامتی آمده: جوانی برای سیزدهمین بار بهخواستگاری می‌رود. او که از دفعات مراجعه برای خواستگاری تجربیاتی اندوخته است سعی می‌کند با رفع همه اشتباهات گذشته و فراهم کردن امکانات لازم این بارموفقشود.

 

فیلم سینمایی “آخرین دشمن 2“ به کارگردانی جان بی مک دونالد، پنجشنبه10 شهریورماه ساعت 14:45 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. همسراستیون النور به او می‌گوید دکتر و منشی خودکشی کرده‌اند اما استیون قبول نمی‌کند.

فیلم سینمایی “اراده قوی“ پنجشنبه10 شهریور ماه ساعت 20:15 ازشبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.داستان فیلم با بازی جف بریدجیس و مت دیمون درباره متی دختر تاجری است کهخبردار می‌شود پدرش دراثرخیانت کارگرش کشته شده. او با استخدام یک کلانتر سعی می‌کندتا چینی که قاتل پدرش است را پیدا کند و از او انتقام بگیرد."اراده قوی”محصول سال2010کشورآمریکا به کارگردانی ادهان کوان ساخته شده است.

 

فیلمسینمایی “اسپارتاکوس“ به کارگردانی استنلی کوبریک پنجشنبه 10 شهریورماه ساعت23:30از شبکه سه سیما پخش می‌شود.در خلاصه داستان فیلم با بازی کرک داگلاس و لورنسالیورآمده: اسپارتاکوس، برده متولد و بزرگ شده است، پس ازهفته‌ها آموزش برای مبارزه به سبک گلادیاتورها، به وسیله مربی گلادیاتورها به فروش می‌رسد. اسپارتاکوس منجر به شورشبردگان دیگر علیه ظلم و ستم و برده‌داری می‌شود. به همین ترتیب برده‌ها شهر بهشهر حرکت می‌کنند و لشکری از برده‌های فراری تحت رهبری اسپارتاکوس تشکیل می‌شود.

 

فیلم سینمایی “دو نخاله فراری“ جمعه 11 شهریورماه ساعت 11:15 ازشبکهسه سیما پخش می‌شود.این فیلم داستان وکیلی دست و پاچلفتی است کهموکلش متهم به قتل و منتظر اجرای حکم اعدام است. زمانی که به دیدن او می‌رود، زندانیان شورش می‌کنند و موکلش بعد از زدن او، از زندان فرارمی‌کند بنابراین همه فکرمی‌کنند که این وکیل بی دست و پا باعث فرار او شده است.پیرریچارد وریکتورلئوکس در “دونخاله فراری“ محصول سال 1978 کشور فرانسه به کارگردانی جرارد اری ایفای نقش کرده‌اند.

 

فیلم سینمایی “آخرین دشمن 3“ جمعه11 شهریور ساعت 14:45 ازشبکه سه سیما پخش خواهد شد.در این فیلم در ادامه قسمت‌های اول و دوم مایکل و استیون متوجه می‌شوند واکسن‌ها حاوی یک ردیاب کوچک به اندازه یک قطره خون است که نیروهای امنیتی به صورت آزمایشی وارد خون افراد افغانی وپاکستانی کرده‌اند تا بتوانند آنها را تحتکنترل بگیرند.

فیلم سینمایی “جین ایر” به کارگردانیسوزانا وایت، محصول سال 2007 انگلستان، چهارشنبه 9شهریورساعت 18 از شبکه چهارسیماپخش می‌شود.داستان فیلم با بازی روت ویلسون و تابی استفان روایت زندگی دختریاست به نام جین ایر که دوران کودکی خود را درپرورشگاه می‎گذراند . در دوران جوانی خود در همان پرورشگاه به عنوان یکی از مسئولین مشغول به کار می‌شود تا اینکه نامه‌ایبه دست او می‌رسد و از او برای معلم خانگی دختربچه‌ای از خانواده اشراف زاده دعوت  به عمل می‌آید.

 

فیلم سینمایی “تماس” پنجشنبه 10 شهریورساعت 18 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.این فیلم درباره الینور ارووی اخترشناسی که سال‌ها پیش پدرشرا از دست داده است و نمی‌تواند بپذیرد که بشر در کهکشان‌ها تنهاست. “تماس” به کارگردانی رابرت زمه کیس، محصول سال 1997آمریکا است.

فیلم سینمایی “نا محدود” به کارگردانی نئیل برگر، محصول سال 2011 کشورآمریکا، جمعه 11 شهریورماه ساعت 20:30 درقالب برنامه “سینما4” از شبکه چهارسیماپخش می‌شود.داستان فیلم با بازی بردلی کوپر، آنا فرای ورابرت دنیرو درمورد یک مرد معتاد و بیکار است که ازهمسرش جدا می‌شود و همه او را ترک می‌کنند...

 

فیلم تلویزیونی “رفیق فابریک” چهارشنبه 9 شهریورساعت 13:30 ازشبکه تهران پخش می‌شود.داستانفیلم ازاین قراراست که شاپور و صمد دو دوست خوب و صمیمی هستند که در فست فود آقای بهرامی کار می‌کنند. صمد در آشپزخانه مشغول است و شاپور هم غذاها را با موتور بهمشتری‌ها می‌رساند تا اینکه…مهران غفوریان، رامین ناصر نصیر، سحر زکریا، سروش صحت و سعید پیردوست در این فیلم به کارگردانی علیرضا نجفزاده و تهیه کنندگی ابراهیم بهادری ومحمد شایسته به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

 فیلم تلویزیونی “کبرا 0011” به کارگردانی مهدی مظلومی و تهیه کنندگی سید امیرپروین حسینی، چهارشنبه 9شهریور ساعت 21:45 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.داستان این فیلم با بازی مهران غفوریان درباره  ددمیر و گریس است که در یک اتوبان در حال حرکت هستند که به آنها ماموریتی داده می شود. امااین دو به محض آغازماموریت دچار مشکلاتی می‌شوند.

فیلم سینمایی “کوچولوی خیال پرداز” 9صبح پنجشنبه 10 شهریورماه بهکارگردانی اسلیک انگمارک ازشبکه تهران روی آنتن می‌رود.این فیلم درباره پسرکی است که او را با نام کوچولو صدا می‌زنند. او همراه والدینش به یک خانه قدیمی می‌آیند.  پدر کوچولو مدتی است که کار ثابتی ندارد و اوضاع اقتصادی خانواده به همین خاطربه هم ریخته است و... آدریان گرونویک ، پتروسای.کریستن سن و پرنیل سورنسن در “کوچولوی خیال‌پرداز” محصول سال 2009کشور نروژ بازی کرده‌اند.“کوچولوی خیال پرداز” صبح جمعه ساعت 9 صبح بازپخش می‌شود.

 فیلم سینمایی “ آقا و خانم شگفت انگیز” به کارگردانی وینسنت کک، محصول سال2011 کشورهای هنگ کنگ و چین، پنجشنبه 10شهریورساعت 13:30 ازشبکه تهران روی آنتن می‌رود. داستان فیلم با بازی لوئیس کوو، ساندرا نگی کوان یو، چپمن تو و ون زانگدرباره زوجی است که هر دو قدرت بسیار زیاد و فوق طبیعی دارند و با استفاده از این نیرو به افراد ستمدیده کمک می‌کنند تا اینکه...

 

 فیلم سینمایی “جایی در قلب من” به کارگردانی رابرت بنتون، محصول سال 1984آمریکا، جمعه 11شهریور ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.داستان فیلم بابازی سافی فیلد، لیندسی کروس و اد یوس ازاین قراراست که رویس اسپالدینگ، کلانتر قصد دارد یک پسربچه سیاه پوست را ازروی ریل راه آهن دور کند که پسربچه به طوراتفاقی به سوی رویس شلیک می‌کند و جراحت منجر به مرگ رویس می‌شود.

فیلم تلویزیونی “ایکی سلطان“ به کارگردانی باقر پیران و تهیه کنندگی فرزین صالحی چهارشنبه 9 شهریورماه ساعت 23:30 ازشبکه شما پخش می‌شود.این فیلم درباره زن ومردی است که با یکدیگر اختلاف بسیاری دارند و نام هر دوی آن‌ها سلطان است و هیچ کدام حاضر نیستند اسم خود را تغییر دهند تا اینکه یک روز به دلیل مسئله‌ای برای آقا سلطان مشکلی پیش می‌آید. هاشم چاوشی، فاطمه شکری و علیرضا تاج شهرستانی از بازیگران اصلی این فیلم تلویزیونی محصول صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی هستند.

 

فیلم تلویزیونی “بازگشت شیرین” به کارگردانی مهدی مظلومی و تهیه کنندگی حسن روستایی پنجشنبه 10 شهریورساعت 23:45 از شبکه شما پخش می‎شود.این فیلم با بازی امیرحسین رستمی درباره خانواده پسر جوانی است که از یاسوج به تهران مهاجرت کرده اما با گذشت چهار سال هنوز به شرایط تهران خو نگرفته بودند تا اینکه...

 

فیلم تلویزیونی “به دام افتاده” جمعه11شهریور ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می‌شود.درخلاصه داستان فیلم آمده: برات اصلانی به همراه برادر زنش ناصر مغازه و نیز یک ماشین سیار به کارکلیدسازی و نصب دزدگیر سیستم‌های امنیتی مشغولند. برات در زندان است به واسطه یادآوری خاطراتش مشخص می‌شود که یکی ازمشتریان وانمود کرده که بیمار است و از تبعات بیماریش فراموشی است وخانواده‌اش ازبیماری اوسوء استفاده می‌کنند.مجید یاسر، عباس جمشیدی وبهارذوالفقاری در “به دام افتاده” به کارگردانی سعید کاشفی و تهیه کنندگی سعید مرادی بازی کرده‌اند.
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)